Návod a nápady

Ahojte všetci,

v tejto rubrike by som sa rada s Vami podelila o všetky nápady a návody, s ktorými som sa stretla. S vytváraním dekorácií som začala pred vyše dvomi rokmi a za ten čas som si našla mnoho inšpirácií, o ktoré by som sa s Vami rada podelila. Poďme spolu skrášľovať svoje okolie :)

Prajem šikovné ručičky!

Unique-red-ribbon-heart-to-heart-wedding-invitations-ukf154-wedding

Základné kvietko kanzashi

Dobrý deň Vám prajem,   po dlhšej dobe sa znova vraciam k písaniu článkov, z ktorých môžete čerpať inšpiráciu na Vaše tvorenie. Nakoľko na začiatku budovania tejto spoločnosti som sa intenzívne venovala tvorbe kvetov zo stúh, stále sa k stuhám vraciam a rada s nimi tvorím. Tento návod som si ...

Ďalšie šikovné ručičky :)

Tak a máme tu galériu ďalších šikovných ručičiek :)  Svojimi výtvormi sa nám pochválili Danka Bachnová a Marcelka Liptáková   Danka Bachnová:   Marcelka Liptáková: ...

Toto sa Vám podarilo :)

Dobrý deň :) moja práca prináša okrem zodpovednosti za kvalitné kreatívne potreby aj možnosť pozrieť sa na Vaše výtvory, ktoré mi posielate. Je to pre mňa pastva pre oči, keď sa môžem pozrieť, čo všetko sa dá vytvoriť. Priznám sa, že pri balení balíčkov pre Vás častokrát premýšľam, na čo budú dané ...

Veľkonočný zajačik

Dobrý deň :) Jar sa nám blíži a tak si ukážeme, ako jednoducho si vytvoriť veľkonočného zajačika z polystyrénu a stužiek. Budeme potrebovať: špendlíky, stuhy šírky 25mm, polystyrénové vajíčko, a na dozdobenie očká, čiernu polperličku, nylonové lanko a pomôcky na tvorbu (tavnú pištoľ, nožnice, oreza...

Vaše výtvory

Dobrý deň :) Rada by som sa Vám pochválila s našimi šikovnými zákazníčkami. Vytvorili tieto nádherné dekorácie: ...

Vytvor si sám - anjelik zo stuhy

Vianoce. Krásny čas pohody, pokoja, ale pre šikovné ručičky aj čas na tvorbu dekorácií. Na Vianoce sa Vaše šikovné ručičky môžu dosýta vyšantiť a vytvoriť množstvo zaujímavých dekorácií. Minule sme si ukázali, ako sa tvoria vločky zo stúh a teraz si ukážeme tvorbu stužkového anjelika :)

Vytvor si sám - vianočný stromček

Prajem krásny víkend všetkým šikovným ručičkám :) Vianoce sa nám nekompromisne blížia a stále častejšie sa zháňajú vianočné ozdoby, či už na stromčeky alebo len tak na stôl, skrinku. Skúsme spolu taký jednoduchší stromček, ktorý Vám určite nenarobí vrásky na čele ;-)

Vytvor si sám - vločka zo stúh

Dobrý deň prajem, viem, je ešte kopec času do Vianoc, ale pre všetkých začínajúcich kutilov sa zíde mať po ruke takto v predstihu návod na ozobdu na stromček. Dnes si ukážeme, ako vytvoriť vločku pomocou stúh. Ja osobne rada kombinujem stuhy saténové a lurexové, na Vianoce sú tieto trblietavé stuhy ako stvorené :)

Perličky na silone a ich použitie

Prajem pekný deň :) Asi každý tvorca dekorácií má vo svojom repertoári aj takú chutnú vec ako sú perličky na silone. Odhliadnúc od toho, že sa vyrábajú k každej možnej farbe, môžete si vybrať aj z rúznych tvarov... perličky, srdiečka, ovály, hviezdičky... podľa toho, na čo ich chcete použiť. V tom...

Vytvor si sám - kvietko 1

Milé dámy a milí páni! Rozhodla som sa pridávať Vám na svoju stránku návody, ako si jednoducho a efektívne môžete vytvoriť sami krásne dekorácie do kvetináčov, ako ozdobu do vlasov alebo ako brošničku či ozdobu na darčeky. Návody nie sú z mojej hlavy, inšpirujem sa portálom pinterest, nechcem si pr...