Vytvor si sám - kvietko 1

Milé dámy a milí páni! Rozhodla som sa pridávať Vám na svoju stránku návody, ako si jednoducho a efektívne môžete vytvoriť sami krásne dekorácie do kvetináčov, ako ozdobu do vlasov alebo ako brošničku či ozdobu na darčeky.

Návody nie sú z mojej hlavy, inšpirujem sa portálom pinterest, nechcem si privlastňovať cudziu prácu. Avšak pod návodom vždy nájdete ukážku, ako sa to podarilo mne ;-) teda aby ste vedeli, že sa to naozaj dá!

Takže začíname:

02fa863f42710383ee82efa90a77a3cb

Na toto kvietko som použila stuhu  šírky 38mm, dĺžka sa upravuje podľa Vašich predstáv , aké veľké kvietko chcete urobiť.  Ja som použila 10 cm na spodnú vrstvu lístkov a  8 cm na vrchnú vrstvu lístkov. Potom už je jednoduché  lístky spolu zošiť do kruhu a vrchnú časť taktiež zošiť aby sa Vám pekne vytvorili vlnky. Lupienky potom spojiť, prilepiť brošničku alebo nejaký kamienok do stredu na dozdobenie a celé to pripevniť na brošňový mostík alebo francúzsku sponu alebo  na čelenku.

Na tvorbu si môžete zakúpiť stuhy aj u nás, buď len pár metrov /satenove-stuhy/satenova-stuha-38mm-m/ alebo celý návin 32 metrov, ktorý Vás vyjde  peňažne lacnejšie /satenove-stuhy/satenova-stuha-38mm-navin-32m/

A tu je sľúbený obrázok môjho pokusu :) 

20160717_115744-1